Акція "Літо - 2022: разом до Перемоги"


 
Графік запланованих заходів  в рамках акції

 "Літо - 2022: разом до  Перемоги!"

                                                      

       12 серпня. Молодь об'єднана спортом.

        Метою фізичного виховання є підготовка всебічно розвинених, активних і здорових членів суспільства, яка поєднує в собі гуманістично і загальнолюдські позитивні риси особистості, гармонію фізичного і психічного розвитку.

                     
\

9 серпня. Виготовлення патріотичної символіки.8 серпня. Конкурс малюнків "Свій голос віддаю на  захист природи".

     Виховання екологічної свідомості особистості має на меті зберігання довкілля, підвищення рівня культури та знаходження вирішення  проблем навколишнього середовища.

  

8 серпня. День європейських мов.5 серпня. Мистецький тренінг "Прекрасне в мистецтві допомогає людині жить".

   

4 серпня. Практичне заняття "Замальовки з натури".

Малювання з натури являється  методом начного навчання, привчає міркувати і цілеспрямовано вести спостереження, пробуджує інтерес до аналізу натури. 


29 липня. Заняття з ліплення "Ліплю улюбленого казкового героя".

   Одним з найулюбленіших видів  творчості для дітей є ліплення з пластелину. Користь від цього заняття величезна: тренується дрібна моторика рук, формується просторове уявлення, дитина пізнає форму предметів, їх кольорів. Вихователі Іванова Т.Ю. та Антоненко І.Ю.  провели з вихованцями заняття, де ліпили улюблених казкових героїв.
28 липня. Онлайн - фотоконкурс "Моя улюблена книга".

     Книги - наші вірні порадники, які  відкривають нам невідоме. Перші книги вихованців Антоненко І.Ю. - казки,  дитячі вірші, розмальовки. Книга переносить дітей в різні країни та епохи,  вчить бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей.

27 липня. Конкурс малюнків "Моя сім'я  - моя країна".

    Сім'я - це найбільше щастя, яке людина  може створити сама, а від стосунків в ній залежить майбутнє дітей і всього суспільства. У щасливих сім'ях виростають впевнені в собі громадяни, які розрізняють добро і зло, мають високі моральні цінності.

 


26 липня. Конкурс онлайн - малюнків "Малюємо улюбленого казкового героя".

    Казка - один із найулюбленіших жанрів  українського фольклору. Захоплюючі події  які відбуваються в казці  формують у дітей відчуття добра і зла, в ній переплітаються пізнавальні, морально-етичні соціально- виховні моменти, які формують особистість.

25 липня. Ляльковий театр. Розучуємо казку.

       Метою даного заходу є ознайомлення учнів з ляльковим театром як одним із жанрів театрального мистецтва. Розвивати уяву і образне мислення у дітей.


24  липня. Конкурс дитячого малюнка  "Зоологічна галерея".

        Багатогранний навколишній світ кожна дитина бачить по своєму  і  свої відчуття  учні відобразили в малюнках.
19 липня. Рухливі ігри на свіжому повітрі.

       Здоровий спосіб життя - це дії направлені на підтримку здоров'я  і життєдіяльності людини. В основі здорорового способу життя лежить рух.  Рухливі ігри на свіжому повітрім були проведені вчителем предмету "Основи здоров'я"   Літвіновою В.В.

(липень)

18 липня. Пізнавальний захід "Рідкісні та червонокнижні рослини України".

        Людина не може обійтися від наших зелених супутників життя впродовж мільярдів років існування життя, але під натиском  техногенної діяльності людини  деякі види, стали рідкісними і зникаючими, або взагалі перестали існувати. Тому вчитель біології Літвінова В.В. ознайомила , привернула  увагу учнів до проблеми зникнення  флори.   

15 липня. Презентація "Видатні вчені - фізики".

    

14 липня. Пізнавальний квіз "Видатні постаті України."

       Метою  пізнавального квізу  є висвітлення життя  і творчості понад 200 видатних осіб України, які своїми науковими, політичними та громадянськими здобутками піднесли престиж нашої країни.   

     


13 липня. Алгоритмічна подорож "Фізика навколо нас".

            Фізика є лідером серед природничих наук, фундаментом науково - технічного прогресу;  вона  розширила межі людського пізнання і збільшила владу людини над природою. Цікаву наукову подорож світом фізики провела з учнями вчитель  Скрипка І.Г. ,  розширюючи на основі знань світогляд  учнів.12 липня. Молодіжна акція "Молодь об'єднує спорт".

         "Здоров'я кожної людини - це його багатство!" Під таким гаслом були проведені спортивні змагання, метою яких є залучення учнів до системних занять фізичною культурою і спортом; виховання  колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.12 липня. Вікторина "Світ інформатики".

         З метою пізнавального інтересу, прагненням постійно ознайомлюватися із найсучаснішими  досягненнями науки і техніки; розвивати  уміння учнів застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, вчитель інформатики Ступак О.О. провела вікторину "Світ інформатики".11 липня. Розважально-пізнавальний захід  "В гостях у математики".

                      Цікавий захід проведений учителями математики  Скрипкою І.Г. та Ступак О.О.  спрямований сприяти розвитку пізнавальної активності школярів, розвитку математичного та логічного мислення, кмітливості, спостережливості та індивідуальних здібностей учнів; сприяти формуванню стійкого інтересу учнів до математики.8 липня. Пізнавальний захід "Вічне слово Кобзаря".

      Вчитель української мови та літератури Кривенко Л.А.  ознайомила учнів з цікавими сторінками життєвого і творчого шляху великого Кобзаря, формування інтересу до української поезії та виховання почуття національної гідності, розвиток творчих можливосте дітей.
7 липня. Фото-проект "Заплети вінок на щастя, на долю".6 липня. Виготовлення колективної стіннівки "Зірковий філолог  Олександр Авраменко".

        З метою створення позитивної атмосфери в учнівському колективі, вихованні п


атріотизму молодого покоління, повагу до звичаїв і традицій українського народу, знайомства з успішними людьми освіти, вчитель української мови Олійникова К.Ю.  провела захід з виготовлення стіннівки "Зірковий філолог Олександр Авраменко".


5 липня. Конкурс "Міс Україночка -2022".

З метою розширити знання учнів про українську мову, показати її красу та багатство за допомогою поетичного слова, українського фольклору; формувати патріотизм, гуманізм, милосердя;  збагачення й ускладнення словникового запасу, вчитель української мови Оліникова К.Ю. провела з учнями конкурс "Міс Україночка - 2022."1липня. Міжнародний день анекдоту. Віртуальна виставка "Меми і комікси".


1 липня. Онлайн - челендж "Тварини - мої друзі".

          Кожна тварина заслуговує до себе поваги, так само як і людина. Тому вчителі початкових класів, провели онлайн-челендж на тему "Тварини - мої друзі",  метою якого є  виховання дбайливого ставлення до братів наших менших.
(червень)

30 червня. Шкільний кінотеатр. Віртуальна подорож "Цікавинки навколишнього світу".

       З метою розширення дитячого світогляду, пізнання світу в цілому, насичення позитивом, мрійливістю, ефектом відчуття подорожей світом, класними керівниками Антоненко І.Ю (3 клас) і Тітаренко Т.Ю. (4 клас) була  проведена віртуальна подорож "Цікавинки навколишнього світу".


29 червня . Онлайн відео-презентація "Літа радісна мить".

Переглянути відео


29 червня. Онлайн - марафон. Конкурс малюнків на асфальті "Парашутики мрій".

В рамках акції "Літо - 2022: разом до Перемоги" класним керівником 2 класу Головань В.В. був організований цікавий і захоплюючий захід "Парашутики мрій".
28 червня. Подорож у країну дитинства "За мир в усьому світі - це значить за життя".

   Сьогодні класний керівник 4 класу Тітаренко Т.Ю.  зі своїми вихованцями провела пісенний конкурс "За мир у всьому світі - це значить для життя", на якому учні презентували свої вокальні здібності.28 червня. Конкурс декламування віршів "Україна - наша рідна Батьківщина".

             Класний керівник 1 класу Коломієць О.О. організувала  з учнями 1 класу конкурс декламування віршів. "Україна - наша рідна Батьківщина". Українська мова - це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України.
27 червня . Конкурс малюнків на асфальті "Дитинства яскрава мить".

           Дитинство - це  щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою. Вчитель початкових класів Головань В.В. вчиить своїх вихованців розуміти оточуючий світ, тренує необхідні навички сприйняття навколишнього  суспільства. Сьогодні разом з учнями  2 класу був проведений конкурс малюнків на асфальті "Дитинства яскрава мить".


20 - 26 червня. Конкурс плакатів "Земля як на долоні".

            З метою розвитку у школярів екологічного виховання, стимулювання активізації пізнавальних інтересів до проблем нашої планети,  стимулювання інтересу до пізнання природи, виховання екоогічної культури , сприянню становлення та підтримки позитивного емоційного настрою дітей, в закладі освіти був проведений конкурс плакатів "Земля як на долоні".

24 червня. Естафета "Старти надій".

   З метою пропаганди здорового способу життя вчителі фізкультури  Дем'яненко О.Л. та Олійникова К.Ю.  провели  естафету  "Старти надій". Робота вчителів була спрямована на формування ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, виховання  колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості иа витримки.


23 червня. Конкурс знавців історії козацької України.

        Уся історія України та українського державотворення міцно пов'язана з утворенням і розвитком запорізького козацтва. Цікавий  конкурс  знавців історії козацької України був проведений з учнями 8 класу.

Переможець конкурсу Мацібора Надія.


21 червня. Брейн - ринг "Конституція - основний законУкраїни".

        Більшість країн світу мають основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування представницьких, виконавчих та судових органів влади, права і обов'язки держави, суспільства та громадян. На таку тематику вчитель історії Молошник Л.М.  провела з учнями  брейн-ринг "Конституція - основний закон України" .

19 червня.  День батька. Фотоколаж "Мій тато найкращий!"

19 червня в Україні відзначають День батька. Батько - це основа повноцінної сім'ї, людина, яка має глибокий  вплив, особливо у дитинстві, та значення для дитини протягом її життя. Учні ОЗО "НовоархангельськогоЗЗСО І-ІІІ ст." взяли участь у заходах та поділилися фото своїх татусів.

      15 червня  Психологічна гра "Сад гарних думок"

     Метою даного заходу є сприяння зниженню агресивності, тривожності, страху, розвитку комунікативних якостей дітей.


14 червня  Перегляд та обговорення  фільму "Свої права, дитино обов'язки не забувай!"

        Соціальний педагог Бастушенко І.П. з учнями 7  класу провели онлайн - дискусію про права та обов'язки дитини, які затверджені Конвенцією ООН.13 червня  Психологічний марафон "Роби добро, будь щасливим!"

     Практичний психолог Олійникова К.Ю  з учнями 6 класу  провела психологічний марафон "Роби добро, будь щасливим", метою якого є продовження  формування  уявлення  про добро,  вчити робити правельний моральний вибір,  поважати людей які творять добро, виховувати у дітей бажання бути милосердними, співчутливими, робити добрі справи.


 

11 червня  Всесвітній день ляльки.

       Лялька - це улюблена іграшка для людей усіх вікових категорій. Метою свята навчити людей дорожити тими,   хто  щиро про них піклується. В цей день ви можете проявити свою любов і турботу до близької людини, подарувавши їй улюблену ляльку.  Учні 5 класу класу взяли участь у проведені заходу. Педагог-організатор  запропонувала учням перегляд відео - матеріалу "Як створювалися перші ляльки?" та учні виготовили  ляльки власноруч.

10 червня   Всесвітній день морозива.

         Цю солодку лакоминку, яка дарує відчуття прохолоди  в гарячі  літні дні, полюбляють як діти , так і дорослі. Тому недарма було впроваджене свято, яке називається - Всесвітній день морозива. Саме в цей день у 1786 році розпочалися  масові продажі  всесвітньо відомої лакоминки на території США. Сьогодні морозиво вважається найпопулярнішим та найдоступнішим десертом для багатьох людей. Педагог - організатор Соловей Т.М. провела з учнями цікавий онлайн захід, на якому розповіла  історію створення цього смаколика.

      

9 червня  Всесвітній День дружби.

    Цього дня вітають близьких людей і друзів, які завжди підтримають та не залишать у біді. Вперше День друзів почали відзначати у США в 1935 році. Учні Опорного закладу освіти також провели цей день змістовно і цікаво, разом зі своїми друзями.8 червня.  День профорієнтаційних заходів 
"Ярмарок професій", "Різноманіття талантів".

     З метою  розвитку в учнів рис творчості, працелюбності вчитель трудового навчання Скрипка Інна Григорівна організувала для учнів 5 класу цікавий захід на тему "Улюблені страви українців" де діти самі готували і презентували страви. Людина набуває досвіду лише у процесі певної діяльності. Окрім цього провела вертуальну подорож з майстринями вишиванки рідного краю та організувала трудовий десант.

 
    

6 червня . Фоточелендж "Мої улюблені ласощі!"

       Усі діти  залежні від солодощів і готові ласувати  печеньки, шоколадки і цукерки в незліченій кількості.  В рамках акції "Літо - 2022: разом до Перемоги!" вирішили поділитися своїми фото улюблених смаколиків.


Смачного!!!!!


 3 червня. Фоточелендж "Дитинство. Яскрава мить."

      Дитинство - це чудова пора сподівань і здійснення мрій. Немає більшого щастя в світі, ніж бачити посмішки дітей навколо. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, ми виховуємо гідне підростаюче покоління. Навіть у важкий час війни, в рамках акції "Літо - 2022: разом до Перемоги!" учні взяли участь у фоточеленджі "Дитинство. Яскрава мить"Бажаю Вам юні друзі, міцного здоров'я, радості, щасливого дитинства, мирного неба, сяючих посмішок посмішок і втілення найзаповітніших мрій! 1 червня - Міжнародний день захисту дітей.


1 червня - Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство - найніжніший та найщасливіший час  у житті  кожної людини. Кожен день наповнений  новими відкриттями  та пригодами.  В  Опорному закладі освіти "Новоархангельський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" було  проведено змістовні заходи  приурочені  Міжнародному дню захисту дітей в рамках акції "Літо - 2022: разом до Перемоги!"

Майстер - клас "Моя країна - Україна!"Флешмоб "Мої побажання тобі,Україно!"Творчий  конкурс та розважальна програма від керівників гуртків БДЮТ.
Спортивна естафета  "Козацькі розваги"

Миру кожній дитині в Україні та світі!Немає коментарів:

Дописати коментар